7 października => 1 urodziny Apki

Niespełna rok temu opublikowana została pierwsza wersja mojego projektu: Niezbędnik kierowcy.

W związku ze zbliżającymi się pierwszymi urodzinami aplikacji – wkrótce doczeka się ona kolejnej – 21 już aktualizacji.

Każda z nich kosztowała mnie wiele godzin pracy. Cieszy mnie to, że nie poszła ona na marne.

Korzystając z tej szczególnej okazji chcę podziękować wszystkim obecnym i przyszłym jej użytkownikom za ciekawe pomysły, uwagi i podpowiedzi oraz za oceny i opinie.

Państwa aktywność mobilizuje mnie do dalszego rozwoju apki i daje wiele satysfakcji, ze stworzenia czegoś, co może być przydatne dla innych.

W najnowszym wydaniu poprawiłem m. in. pieszą nawigację, która często zawieszała się na smartfonie oraz obsługę systemowego kalkulatora na różnych urządzeniach. Zamieniłem też dwa osobne rejestry kosztów eksploatacji samochodów na jeden, w którym można będzie wybrać, którego auta dotyczy naprawa, zakup etc.

W związku z tym proszę pamiętać, aby przed aktualizacją dokonać eksportu rejestru eksploatacji (dla drugiego auta), aby nie utracić tych danych, ponieważ zniknie on w nowej wersji.

Więcej informacji o zmianach i nowych funkcjach pojawi się wraz z publikacją rewizji 2.6

Pozdrawiam i życzę wszystkim zawsze pełnego baku, no i bezpiecznej, przyjemnej jazdy z Niezbędnikiem!

Jakub Kozłowski

3 Comments on “7 października => 1 urodziny Apki

  1. Ikonka kalkulatora spalania w wersji 2.6 jest „ukryta” pod przyciskiem „koszty eksploatacji” na ekranie startowym. Po jego dłuższym przytrzymaniu przełącza się na kalkulator spalania – i odwrotnie. W najnowszej wersji 2.7 kalkulator spalania wrócił na „swoje miejsce”. Zapraszam do aktualizacji apki 🙂

  2. Po ostatniej aktualizacji zniknęła możliwość rozliczenia paliwa.??? Czy to możliwe? Funkcja ta była najwaźniejsza. Bez tego apka nie spełnia moich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*