7 października => 1 urodziny Apki

Niespełna rok temu opublikowana została pierwsza wersja mojego projektu: Niezbędnik kierowcy.

W związku ze zbliżającymi się pierwszymi urodzinami aplikacji – wkrótce doczeka się ona kolejnej – 21 już aktualizacji.

Każda z nich kosztowała mnie wiele godzin pracy. Cieszy mnie to, że nie poszła ona na marne.

Korzystając z tej szczególnej okazji chcę podziękować wszystkim obecnym i przyszłym jej użytkownikom za ciekawe pomysły, uwagi i podpowiedzi oraz za oceny i opinie.

Państwa aktywność mobilizuje mnie do dalszego rozwoju apki i daje wiele satysfakcji, ze stworzenia czegoś, co może być przydatne dla innych.

W najnowszym wydaniu poprawiłem m. in. pieszą nawigację, która często zawieszała się na smartfonie oraz obsługę systemowego kalkulatora na różnych urządzeniach. Zamieniłem też dwa osobne rejestry kosztów eksploatacji samochodów na jeden, w którym można będzie wybrać, którego auta dotyczy naprawa, zakup etc.

W związku z tym proszę pamiętać, aby przed aktualizacją dokonać eksportu rejestru eksploatacji (dla drugiego auta), aby nie utracić tych danych, ponieważ zniknie on w nowej wersji.

Więcej informacji o zmianach i nowych funkcjach pojawi się wraz z publikacją rewizji 2.6

Pozdrawiam i życzę wszystkim zawsze pełnego baku, no i bezpiecznej, przyjemnej jazdy z Niezbędnikiem!

Jakub Kozłowski

3 Comments on “7 października => 1 urodziny Apki

  1. Ikonka kalkulatora spalania w wersji 2.6 jest „ukryta” pod przyciskiem „koszty eksploatacji” na ekranie startowym. Po jego dłuższym przytrzymaniu przełącza się na kalkulator spalania – i odwrotnie. W najnowszej wersji 2.7 kalkulator spalania wrócił na „swoje miejsce”. Zapraszam do aktualizacji apki 🙂

  2. Po ostatniej aktualizacji zniknęła możliwość rozliczenia paliwa.??? Czy to możliwe? Funkcja ta była najwaźniejsza. Bez tego apka nie spełnia moich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*